Ziepjakmens krāsnis

ModelisSvars, kgPlatība, m2Cena, EUR
TU1030/5D94040-604930,00
TU93096040-605340,00
TU1237/51145060-806820,00
TU1237/91145060-806690,00
TU1450/1135060-805260,00
TU2200/92177070-906740,00
TU2200184070-907060,00
TU2200/4187070-908000,00
TU2200/91177070-907940,00
TU2200/50173070-907180,00
TU1000/6102040-604690,00
TU1000/91100040-604710,00
TU1000/92122050-707300,00
TU1000/5094540-604190,00
FIORINA217070-9017570,00
GEMINI203070-9011500,00
TTU 2700297090-11012860,00
TTU 2700/4258080-1009250,00
TTU 2700/8258080-10010450,00
VALKIA152060-807330,00
VALKIA 2D152060-808660,00
VALKIA GRAFIA146060-807710,00
VALKIA HSI152060-807330,00
VALKIA AALTO132060-808600,00
VALKIA AALTO 2D132060-809680,00
VALKIA NAMMI V1160070-906860,00
VALKIA NAMMI V4160070-909550,00
HARMAJA93020-403530,00
HARMAJA T93020-403940,00
HARMAJA L93020-403940,00
HARMAJA L T93020-404340,00
HARMAJA 2118030-504240,00
HARMAJA 2 T118030-504640,00
HARMAJA 2 L118030-504790,00
HARMAJA 2 L T118030-505190,00
ModelisSvars, kgPlatība, m2Cena, EUR
KTU1130/3D104040-605180,00
KTU 1010/92112040-605080,00
KTU1337/91156060-806570,00
KTU1410/1145060-805680,00
KTU1410/4145060-805680,00
KTU1410/92133060-805950,00
KTU2253208080-1008260,00
HARMAJA KTU93020-403530,00
HARMAJA KTU T93020-403940,00
HARMAJA 2 KTU118030-504240,00
HARMAJA 2 KTU T118030-504640,00
ModelisSvars, kgPlatība, m2Cena, EUR
TLU1600/91170060-807340,00
TLU2000/91210070-908140,00
TLU2000/92196070-908140,00
TLU2000/93212070-908140,00
TLU2000/94197070-908140,00
TLU2000/50195070-908500,00
TLU2137/13193070-908900,00
TLU2450/1284090-1109440,00
TLU2450/92245090-11011700,00
TLU2480294090-1109580,00
TLU2480/92272090-11012000,00
TLU2490/91351090-11011480,00
TLU2637/11250080-1009870,00
TLU2687/11262080-1009870,00
TLU40004050100-12013950,00
TLU40804220100-12014350,00
TTU2700/5304090-11013400,00
TTU2700/51382090-11017000,00
TTU2700/75288590-11013300,00
TTU2700/76298090-11013700,00
KTLU2037/91215080-1009400,00
KTLU2037/92215080-1009800,00
KTLU2050/1180070-907660,00
KTLU2050/92170070-907660,00
ModelisSvars, kgPlatība, m2Cena, EUR
LLU1250137060-806270,00
H70070030-503780,00
HTU60070030-503900,00
LU2800/11275080-1007880,00
LU2800/13275080-1007500,00
LU3200/11318090-12010660,00
LU3200/13318090-12010280,00
HU3400/13312090-11011300,00
ModelisCena ar uzstādīšanu
Augstums 1500mmAugstums 1800mmAugstums 2100mm
KOLI Classic730078508390
KOLI Grafia / Rigata795085009030
KOLI S ClassicX67007250
KOLI S Grafia / RigataX73007840
KOLI 2D ClassicX86509190
KOLI 2D Grafia / RigataX92909830
KOLI S 2D ClassicX74008050
KOLI S 2D Grafia / RigataX81008640
RAITA Classic781083508930
RAITA Grafia / Rigata850090509630
RAITA S ClassicX74407980
RAITA S Grafia / RigataX80908640
RAITA 2D ClassicX91509730
RAITA 2D Grafia / RigataX985010450
RAITA S 2D ClassicX82408780
RAITA S 2D Grafia / RigataX88909440
SALVO Classic809086309210
SALVO Grafia844089909560
SALVO S ClassicX78908430
SALVO S GrafiaX82508790
SALVO 2D ClassicX94309900
SALVO 2D GrafiaX979010350
SALVO S 2D ClassicX86909230
SALVO S 2D GrafiaX90509590
LAMPO Classic742079708550
LAMPO Grafia774082908860
LAMPO S ClassicX71907730
LAMPO S GrafiaX75108050
AKKO Classic870092509820
AKKO Grafia / Natural8930948010050
AKKO 2D ClassicX1004010620
AKKO 2D Grafia / NaturalX1028010850
OTRA Classic836089009440
OTRA Grafia / Natural858091209660
LAIVO S ClassicX81208660
LAIVO S Grafia / NaturalX83508890
KELVA S ClassicX75508100
KELVA S Grafia / NaturalX77608300
ModelisSvars, kgPlatība, m2Cena, EUR
Utu658-20 m31600,00
Hile2708-20 m32100,00
Kinos3008-20 m32990,00
SK 95088514-28 m34770,00
KSSK 1000113514-28 m33790,00
ModelisSvars, kgPlatība, m2Cena, EUR
Kaira 2 (1515 mm)46040-1205180,00
Kaira 4 (1665 mm)47540-1205440,00
Kaira 6 (1815 mm)51540-1205570,00
ModelisSvars, kgPlatība, m2Cena, EUR
Šīberis85,00
Pamata plāksne510,00
Papildus rinda900,00
Sildelementi 2kw/230v530,00
Sildelementi 3kw/230v620,00
Sildelementi 3kw/400v700,00
Pirts akmeņi 25 kg35,00
Pirts akmeņi baltie 10 kg35,00
Apdares akmeņi Classic 1 gb.13,60

Augšējā pieslēguma cena (T), kur tas ir iespējams un nav norādīta cena atsevišķi +600 EUR

Keramiskās krāsnis

ModelisApdareCena ar uzstādīšanu
Augstums 1500mmAugstums 1800mmAugstums 2100mm
KALLA V1Apmetums452049705420
KALLA V2Apmetums / keramika509056506220
KALLA V3Mazās ker. plāksnes629069507602
KALLA V4Lielās ker. plāksnes673073908060
KALLA V5Bezšuvju keramika70607720X
KALLA DUO V1Apmetums619066507100
KALLA DUO V2Apmetums / keramika721077808350
KALLA DUO V3Mazās ker. plāksnes829089509600
KALLA DUO V4Lielās ker. plāksnes8760942010080
KALLA DUO V5Bezšuvju keramika90909750X
ModelisApdareCena ar uzstādīšanu
Augstums 1500mmAugstums 1800mmAugstums 2100mm
VAALA V1Apmetums350038404180
VAALA V2Apmetums / keramika384044004970
VAALA V3Mazās ker. plāksnes499056506300
VAALA V4Lielās ker. plāksnes529059606620
VAALA V5Bezšuvju keramika55106180X
ModelisApdareCena ar uzstādīšanu
Augstums 1500mmAugstums 1800mmAugstums 2100mm
NUUTA V1Apmetums350038404180
NUUTA V2Apmetums / keramika384044004970
NUUTA V3Mazās ker. plāksnes499056506290
NUUTA V4Lielās ker. plāksnes529059606620
NUUTA V5Bezšuvju keramika55106180X
ModelisApdareCena ar uzstādīšanu
Augstums 1500mmAugstums 1800mmAugstums 2100mm
MUSTIO V1ApmetumsX53105650
MUSTIO V2Apmetums / keramikaX57606330
MUSTIO V3Mazās ker. plāksnesX67307380
MUSTIO V4Lielās ker. plāksnesX70607720
MUSTIO V5Bezšuvju keramikaX7230X
ModelisApdareCena ar uzstādīšanu
Augstums 1500mmAugstums 1800mmAugstums 2100mm
LENTUA V1ApmetumsX53105650
LENTUA V2Apmetums / keramikaX57606330
LENTUA V3Mazās ker. plāksnesX67307380
LENTUA V4Lielās ker. plāksnesX70607720
LENTUA V5Bezšuvju keramikaX7230X
ModelisApdareCena ar uzstādīšanu
Augstums 1800mmAugstums 2100mmAugstums 2400mm
JALANTI V1Apmetums678071207460
JALANTI V2Apmetums / keramika746078608260
JALANTI V3Mazās ker. plāksnes868093309980
JALANTI V4Lielās ker. plāksnes9150982010480
JALANTI V5Bezšuvju keramika9260XX
ModelisApdareCena ar uzstādīšanu
Augstums 1800mmAugstums 2100mmAugstums 2400mm
LUMME V1Apmetums620065406880
LUMME V2Apmetums / keramika688072807670
LUMME V3Mazās ker. plāksnes812087709420
LUMME V4Lielās ker. plāksnes859092509900
LUMME V5Bezšuvju keramika8690XX

*Modelis ar augšējo pieslēgumu dūmvadam +600 EUR
*Keramika krāsns aizmugures daļai + 400 EUR

Cenā iekļauta krāsns uzstādīšana

Saņemiet individuālu piedāvājumu!

Lai saņemtu precīzāku cenu piedāvājumu, uzrakstiet mums e-pastā info@tulikivi.lv sīkāku informāciju par plānotās krāsns: uzstādīšanas vietu, skursteņa veidu, vēlamo uzstādīšanas datumu, piemērotākajiem krāšņu modeļiem, uc. Mēs arī ar prieku paziņosim par izdevīgākajiem aktuālajiem piedāvājumiem.

Papildus informāciju par piedāvāto produkciju var saņemt arī pa tālruni 26781055