7 iemesli kāpēc Tulikivi krāsnis ir labākais siltums Jūsu mājām - Tulikivi

7 iemesli kāpēc Tulikivi krāsnis ir labākais siltums Jūsu mājām

Vai kādreiz esat aizdomājušies par siltuma patieso dabu? Ne jau par to, ko ar nepacietību rudenī gaidāt no vēl aukstiem radiatoriem, bet gan par to, ko loloja mūsu vecvecāki un desmitiem paaudžu pirms tiem, senie cilvēki akmens un uguns pavēlnieki. Tieši šīs divas dabas stihijas satiekas Tulikivi ziepjakmens kamīnkrāsnīs. Pērn somu koncerns laida klajā jaunu kolekciju“Karēlija”, kurā apvienojas siltumakumulējošā ziepjakmens labākās īpašības, modernākas tehnoloģijas un jaunākās dizaina tendences.

Jūsu uzmanībai piedāvājam 7 iemeslus, kas ļaus jums labāk saprast, kāpēc tieši Tulikivi krāšņu dāvātais siltums ir tieši tas, ko jūs vēlaties sajust. Šodien Tulikivi radīto mājīgumu izbauda vairāk kā 300 000 mājsaimniecību visā pasaulē.

 

  1. Pirmkārt, unikālās dabīgā materiāla –Tulikivi akmens īpašības. Talka-magnezīts, jeb tautā dēvētais ziepjakmens, tiek iegūts  pasaulē lielākajā, pēc iežu kvalitātes labākajā karjerā Somijas pilsētā Jukkā. Lielais blīvums  un īpatnējais svars, kā arī augstā magnēzija koncentrācija padara akmeni īpaši siltumietilpīgu un noturīgu pret temperatūras svārstībām. Šīs akmens fizikālās un ķīmiskās  īpašības padara Tulikivi krāsni par efektīvu siltumenerģijas nesēju. Salīdzinājumā ar parastajiem kamīniem, dabīgā ziepjakmens krāsns spēj akumulēt siltumenerģiju un tad to vienmērīgi atdot telpā. Attiecīgi, jo lielāka ir krāsns masa, jo lielāku mājas platību tā spēs uzsildīt un ilgāk šo siltumu izplatīt.
  2. Otru svarīgāko iezīmi raksturo paša siltuma īpašības. Tas ir dabīgs, maigs un patīkams siltums. Kurinot krāsni gaiss netiek pārkarsēts, tas nepaliek sauss , bet saglabājas svaigs. Turklāt gaisā nav sadegušu putekļu un sakarsēta metāla smārds, kas ir īpaši svarīgi alerģiskiem cilvēkiem . Siltums ir maigs un starojošs, tas izplatās vienmērīgi kā telpā, tā laikā, visā mājā, no grīdas līdz griestiem un 2-3 stundu ilga krāsns kurināšana pietiek līdz pat 48 stundu ilgai siltumatdevei. Degšanas produktu emisija ir minimāla, tā atbilst visstingrākajiem Eiropas standartiem.
  3. Treškārt, malkas apkure ir neatkarīgs un uzticams, augošo gāzes cenu apstākļos, ekonomiski izdevīgākais siltuma avots. Akumulējošā krāsns funkcionēs neatkarīgi no laika apstākļiem un elektrības padeves pārtraukumiem. Patērētās malkas un iegūtā siltuma attiecība ir gandrīz ideāla. Pateicoties patentētai degšanas tehnoloģijai un dūmu kanālu konstrukcijai, efektivitātes koeficients sasniedz 90% un pietiks ar pāris malkas klēpjiem, lai krāsni izkurinātu. Tajā pašā laikā, tā ir lieliska alternatīvā apkure kā privātmājās tā dzīvokļos, kas ievērojami samazina pamatapkures izdevumus.
  4. Tā ir tradīcija. Tas ir dzīves stils. Tā ir atmosfēra. Mājas omulības un īstu ģimenes vērtību simbols. Tā ir daļa no mantojuma, ko saņems jūsu mazbērni kopā ar vecmāmiņas ēdienu receptēm, kurus  ātri un garšīgi var pagatavot  krāsnī. Krāsns siltumu var un vajag izmantot maksimāli veselīgas maltītes pagatavošanai ietilpīgajā kurtuvē vai cepeškrāsnīkrāsnī.  Tulikivi ir izdevīga ilgtermiņa investīcija jūsu mājoklim, jo šāda veida krāsns kalpošanas laiks ir neierobežots.
  5. Tas ir dizains. Vienlaikus efektīgs un lakonisks, lai iederētos visdažādāko mājokļu interjerā, sākot ar klasisku, beidzot ar modernu. Ziepjakmens estētiskās kvalitātes ir tik augstas, ka vēsturiski tas pat tika izmantots ziemeļvalstu galvaspilsētu skaistāko ēku fasāžu rotāšanā. Savukārt jaunākā Tulikivi krāšņu līnija”Karēlija” ir īpaša ar līdz šim nebijuša izmēra un konstrukcijas stikla durtiņām. Vērot liesmu spēli būs vēl patīkamāk, bet dubultais stikls padara tās vēl drošākas bērniem.
  6. Tulikivi jaunievedums – iespēja pašam kombinēt savas krāsns konfigurāciju un apdari. Klients pats var izvēlēties krāsns augstumu, platumu un durvju lielumu.“Karelijas” sērijas krāšņu apdarei var izvēlēties četru veidu akmens virsmu apstrādi: klasiski gludu, grafiski strukturētu, frēzētu vai plēstu. Kopumā zīmola modeļu rindā ir vairāk nekā 100 variācijas, un tajā iekļaujas Latvijas pircēju starpā iemīļotās virtuves plītis, kamīni ar cepeškrāsnīm un pirts krāsnis.
  7. Visbeidzot, tā ir augsta skandināvu servisa kultūra. Tulikivi pārstāvniecība Latvijā SIA Akmens Krāsnis nodrošina saviem klientiem pilnu pakalpojumu spektru. Sākot ar palīdzību optimālā krāsns modeļa izvēlē un bezmaksas konsultāciju objektā, līdz uzstādīšanai, kas ir iekļauta krāsns cenā. Papildus mēs piedāvājam tādus pakalpojumus, kā vecā kamīna demontāža, dūmvada ierīkošana un jaunās krāsns uzstādīšanas vietas sagatavošana. Turklāt Tulikivi vienmēr uzturēs saikni ar klientu arī pēc piecu gadu garantijas termiņa beigām.