Pirts krāsnis mūsdienīgām pirtīm |Tulikivi

Pirts krāsnis

Tulikivi pirts krāsnis ir praktisks risinājums, kā nodrošināt vēlamo efektu – pateicoties plašajai izvēlei, šīs malkas pirts krāsnis iederēsies visdažādākajās pirtīs. Piedāvājumā gan lakoniskas, neliela izmēra saunas krāsnis ar iespēju mainīt durtiņu vēršanas virzienu, gan arī krāsnis – kamīni, kas vienlaicīgi nodrošina tvaiku saunā un patīkamu atmosfēru arī pirts priekštelpā. Šādas pirts krāsnis malkas tiek kurinātas caur kamīna durtiņām – tādā veidā nav vajadzīgs ieiet pirts telpā, lai piemestu malku.

Visas Tulikivi saunas krāsnis izceļas ar inovatīvu skandināvu dizainu, kas lieliski iederēsies ikvienā interjerā. Ir padomāts arī par praktiskiem risinājumiem – krāsniņām ir liela un parocīga tvertne pirts akmeņu novietošanai, kā arī lielas stikla durtiņas.

Pirts ir vieta, kur atjaunot spēkus, attīrīties un relaksēties. Taču, lai pirts patiešām teicami pildītu savas funkcijas, tai nepieciešama laba krāsns. Izvēloties Tulikivi malkas pirts krāsnis, varēsiet izbaudīt lieliskus mirkļus patīkamā gaisotnē!