Par Tulikivi - Tulikivi

Par Tulikivi

Kāpēc izvēlēties Tulikivi?

Tulikivi krāsnis silda un ienes mājīgumu jau vairāk nekā 250 000 māju visā pasaulē. (Ir iegūtas un apstrādātas 350 tūkstoši tonnas augstākās kvalitātes ziepjakmens) Tulikivi pircēji ir visapmierinātākie ar izdarīto izvēli – to parāda veiktie neatkarīgie pētījumi!


Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player


VISĀS PĀRBAUDĒS – LIELISKI REZULTĀTI!

Tulikivi tika piešķirta „Fine Particle Forum” 2006. gada balva par sasniegumiem un inovācijām cieto daļiņu izpētes un ekoloģijas jomā. Tulikivi kompānija ir pievērsusies un izstrādājusi tīrās sadegšanas tehnoloģijas, lai samazinātu kaitīgo izmešu daudzumu mājsaimniecību apkures ierīcēm. Tā Tulikivi kompānija sniedz savu ieguldījumu rūpēs par ekoloģiju un globālās sasilšanas novēršanu.

Tulikivi krāsnis ir izturējušas stingrākas pārbaudes un testēšanu un ir uzrādījušas labākus rezultātus nekā konkurentu piedāvātā produkcija.


Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player


Diagrammā ir parādīts oglekļa monoksīda daudzums, ko rada tradicionālie kamīni un krāsniņas un Tulikivi krāsnis ar horizontālajām pelnu restītēm un virpuļveida kurtuvi. Pasaules stingrākās normas – Austrijā- tiek izmantotas kā atskaites punkts.

Tulikivi ar prieku piedalās gan Somijas gan starptautiskajos pētījumos un inovācijās ekoloģijas jomā. Tulikivi krāsnīm jau šodien ir pieejams nākotnes dizains un tehnoloģijas.

Tulikivi ir pirmais krāšņu ražotājs pasaulē, kas ir saņēmis ISO 9001 kvalitātes sertifikātu. Tāpat uzņēmums ir izturējis visas industrijas stingrākās kvalitātes pārbaudes. Krāšņu izplūdes gāzes atbilst pasaules visstingrākajam normām (ieskaitot IBR sertifikātu).

Tehnoloģija

Pretplūsmas gaisa sistēma tiek lietota lai maksimāli izmantotu siltuma enerģiju no karstajām gāzēm. Malkai degot ātri tiek sasniegtas augsta temperatūra un virzītas degošās gāzes augšējā degšanas nodalījumā krāsns augšpusē. Tālāk gaisa plūsma tiek novadīta lejup krāns sānu kanālos, un tā sakarsē krāsns ārējos akmeņus. Tajā pat laikā gaiss telpā – ārpus krāsns cirkulē pretējā virzienā – no grīdas augšup uz griestiem. Šīs divas pretējās gaisa plūsmas tiek sauktas par pretplūsmas principu. Lielākā daļa siltuma tiek vienmērīgi izplatīts telpā kā maigs izstarojošs siltums.

Tulikivi cepeškrāsnis apvieno sevī nedaudz no senā un daudz kā jauna. Cepeškrāsns uzbūve saglabā cieņā seno meistaru darbu. Tulikivi cepeškrāsnis atšķiras no citu uzņēmumu ražojumiem ar daudzām Tulikivi izstrādātām patentētām tehnoloģijām, kas piedāvā cita veida konstrukciju.

Tulikivi krāsnīm ar cepeškrāsni ir vajadzīgs tikai viens skursteņa izvads, senajām krāsnīm un citu uzņēmumu ražotajām krāsnīm nepieciešami divi. Vienalga vai malku dedzināsiet kurtuvē vai cepeškrāsnī, visa cepeškrāsns uzsils vienmērīgi no augšas līdz apakšai..

Malkas izkurināšana cepeškrāsnī nodrošina vienmērīgu cepšanas temperatūru un ilgu cepšanas laiku.

Tulikivi cepeškrāsnīs ir izmantots atjautīgs risinājums. Tās strādā pēc dubultās konvekcijas principa, kas izmanto visu malkas enerģiju un pagarina efektīvo cepšanas laiku.

Malka deg pašā cepeškrāsnī. Pilnībā nesadegušās gāzes ar liesmām paceļas augšējā degšanas kambarī. Pateicoties papildu gaisa padevei caur pelnu kasti un restītēm, arī šīs gāzes pilnībā sadeg radot papildu siltumu. Malkai sadegot ogles tiek nogrūstas caur speciālu nodalījumu kurtuvē uz restītēm, kur tās sadeg pilnībā, izdalot siltumu. Pie tam nav nepieciešams atsevišķs skurstenis vai dūmvada kanāls.