Kamīni un krāsnis Jūsu mājoklim | Tulikivi

Kamīni un krāsnis

Siltums un omulība, ko sniedz kamīns, ikvienā telpā spēj uzburt īpašu noskaņu! Tādēļ efektīvas un stilīgas somu kamīnkrāsnis ir lieliska izvēle kā mājoklī, tā vasarnīcā vai brīvdienu mājā. Mūsdienās izvēlei ir pieejamas gan malkas apkures krāsnis, gan granulu krāsnis un kamīni. Somu krāsnis un kamīni no Tulikivi jau apsilda vairāk nekā 300 000 māju visā pasaulē.

Mūsu piedāvājumā dažādu izmēru un veidu krāsniņas un kamīni – gan stūra kamīnkrāsnis, gan arī malkas apkures krāsnis, ko ērti var pielāgot interjeram un citām prasībām. Piemēram, brīvdienu vai vasaras mājai noderīgs risinājums būs kamīnkrāsnis – tās garantē patīkamu un mājīgu gaisotni.

Kolekcijā iekļautas arī elegantas malkas krāsnis, modernizēti kamīni un krāsnis ar malkas apkuri. Pateicoties izsmalcinātajam dizainam, tie kalpos arī kā dekoratīvs elements – šādi kamīni ir ar mūsdienīgu dizainu un interesanti veidotām detaļām.

Tulikivi kamīns ir ne vien mūsdienīgs, bet arī praktisks risinājums – uzlabotā sadedzināšanas tehnoloģija ar salīdzinoši nelielu malkas daudzumu spēj ilgstoši sildīt pat lielas telpas. Turklāt siltums, ko rada kamīni krāsnis, piepilda telpu, nepadarot gaisu sausu.

  • Siltuma uzglabāšana – ziepjakmens kamīni, krāsnis izceļas ar ievērojamu siltumietilpību. Pietiek ar krāsns izkurināšanu vienu reizi dienā, lai tā siltumu izstarotu līdz pat 36 stundām! To nodrošina gan unikālais ziepjakmens materiāls, gan arī efektīvā pretplūsmas sistēma, kas iebūvēta krāsnī;
  • Krāsns virsma, kas neapdedzinās – aukstos ziemas vakaros būs tik patīkami sasildīt nosalušās plaukstas vai piespiesties ar muguru pie Tulkivi kamīna, jo virsma neuzkarst pārāk spēcīgi un nevar apdedzināties, ja tai pieskaraties;
  • Efektīva malkas izmantošana – Tulikivi krāsnis un kamīni būs lielisks ieguldījums, kas laika gaitā atmaksāsies. To kurināšanai nepieciešams salīdzinoši neliels malkas apjoms – divi klēpīši ļaus efektīvi apsildīt 100 m2 lielu māju vai dzīvokli;
  • Ērts risinājums cilvēkiem, kas cieš no astmas vai alerģijām – salīdzinot ar konvekcijas vai citiem apkures sistēmu veidiem, ziepjakmens krāsnis kamīni siltumu vienmērīgi izplata telpā divas līdz četras reizes lēnāk. Tas nozīmē, ka istabās virsmas tik ātri nepārklāj putekļi, elpošana ir vieglāka un gaiss telpā – tīrāks;
  • Augsta izturība – ziepjakmens kamīni un krāsnis izceļas arī ar savu pievilcību un izturību. Ikdienā nebūs jāpieliek daudz pūļu kopšanas darbos, kā arī ziepjakmeni nespēj sabojāt skābes, un šis materiāls ir izturīgs pret triecieniem;
  • Patīkams siltums – Tulikivi kamīns vai krāsns efektīvi apsildīs telpu, nepadarot gaisu tajā pārāk sausu;
  • Ilgmūžīgs pirkums – ieguldot Tulikivi kamīnā vai krāsnī, par tās radīto siltumu varēs priecāties vairākas paaudzes.

Par spīti dažādu alternatīvu pieejamībai malkas krāsnis un kamīni joprojām tiek bieži izmantoti mājokļu apkurē.

  • Malkas krāsnis ir neaizstājamas brīžos, kad rodas gāzes vai elektrības padeves traucējumi;
  • Malka ir ekoloģisks kurināmais, kas sadegšanas procesā rada tādu pašu CO2 daudzumu, kad koks satrūd dabiskā veidā;
  • Dzīvai ugunij piemīt īpašs šarms, tādēļ Tulikivi malkas krāsnis un kamīni sniedz iespēju baudīt liesmu spēles un padarīt atmosfēru telpā mājīgāku.

Somu ražotāja Tulikivi kamīni veidoti, iedvesmojoties no minimālisma stila, kas ir vienlaikus elegants, mūsdienīgs un izceļ ziepjakmens dabisko skaistumu. Pelēkās krāsas kamīni un krāsnis iederēsies gan klasiska, gan mūsdienīga stila telpu iekārtojumos, kalpojot vienlaikus kā siltuma avots un arī pievilcīgs interjera elements.

Tulikivi īpaši uzsver rūpes par vidi, tādēļ visas šī ražotāja krāsnis un kamīni izgatavoti atbilstoši stingrākajiem pasaules CO2 un putekļu daļiņu izmešu standartiem. Ziepjakmens kamīni un krāsnis būs īstā izvēle tiem, kuri domā par dabu un vēlas rīkoties, pieņemot videi draudzīgākus lēmumus.

Kaitīgo izmešu daudzums tiek samazināts, pateicoties inovatīvajai Tulikivi izgudrotajai virpuļveida kurtuvei, kas nodrošina kurtuvē esošo gāzu pilnīgu sadegšanu.