Kamīni un krāsnis

Siltums un omulība, ko sniedz kamīns, ikvienā telpā spēj uzburt īpašu noskaņu! Tādēļ efektīvas un stilīgas somu kamīnkrāsnis ir lieliska izvēle kā mājoklī, tā vasarnīcā vai brīvdienu mājā. Mūsdienās izvēlei ir pieejamas gan malkas apkures krāsnis, gan granulu krāsnis un kamīni. Somu krāsnis un kamīni no Tulikivi jau apsilda vairāk nekā 300 000 māju visā pasaulē.

Mūsu piedāvājumā dažādu izmēru un veidu krāsniņas un kamīni – gan stūra kamīnkrāsnis, gan arī malkas apkures krāsnis, ko ērti var pielāgot interjeram un citām prasībām. Piemēram, brīvdienu vai vasaras mājai noderīgs risinājums būs kamīnkrāsnis – tās garantē patīkamu un mājīgu gaisotni.

Kolekcijā iekļautas arī elegantas malkas krāsnis, modernizēti kamīni un krāsnis ar malkas apkuri. Pateicoties izsmalcinātajam dizainam, tie kalpos arī kā dekoratīvs elements – šādi kamīni ir ar mūsdienīgu dizainu un interesanti veidotām detaļām.

Tulikivi kamīns ir ne vien mūsdienīgs, bet arī praktisks risinājums – uzlabotā sadedzināšanas tehnoloģija ar salīdzinoši nelielu malkas daudzumu spēj ilgstoši sildīt pat lielas telpas. Turklāt siltums, ko rada kamīni krāsnis, piepilda telpu, nepadarot gaisu sausu.