Jero kamīni - jaunā kolekcija | Tulikivi

Jero kamīni

Jaunā Jero kamīnu kolekcija piedāvā siltumakumulējošo krāšņu un konvekcijas kamīnu labāko īpašību apvienojumu – tie ir kompakti, bet, tajā pašā laikā, efektīvi siltuma akumulatori un izstarotāji. Pateicoties to kompaktajiem izmēriem, kamīnus var uzstādīt dažādās mājas vietās – dzīvojamā istabā, virtuvē vai pat guļamistabā. Tas dod jums lielāku rīcības brīvību interjera veidošanā.

Nenoliedzama Jero kolekcijas kamīnu priekšrocība ir to lieliskā siltumietilpība, kas pārsniedz tradicionālo konvekcijas kamīnu veiktspēju. Lai gan konvekcijas kamīni nodrošina ātru siltumu, tie neuzglabā to, Jero kolekcijas siltumu akumulējošie kamīni ir paredzēti siltuma saglabāšanai līdz pat 15 stundām pēc uguns nodzišanas. Šī īpašība padara tos par lielisku izvēli cilvēkiem, kas vēlas gan kamīna kompakto izmēru, gan ziepjakmens krāsns ilgstošu siltumu.

Neatkarīgi no tā, vai esat moderna minimālisma, lauku romantiskā vai skandināvu stila cienītājs, Jero kolekcijas kamīnu ziepjakmens dabīgais skaistums, dod iespēju papildināt jebkura interjera noskņu, savukārt plašās durtiņas ļauj baudīt dzīvās uguns burvību, padarot tos par jebkuras telpas dvēseli.