Ziepjakmens flīzes - Tulikivi

Ziepjakmens flīzes

Ziepjakmens ir dabīgs akmens, no kura Tulikivi rūpnīcas ražo apdares materiālus fiksētos izmēros, kas dod iespēju tās ērti pasūtīt un viegli uzstādīt. Ziepjakmens ir lieliski piemērots mitrām telpām, piemēram vannas istabu un saunu sienām un grīdām. Šis akmens pat slapjš nekļūst slidens un neuzsūc mitrumu. Pateicoties savām siltumakumulācijas īpašībām, tas būs lieliski piemērots apsildāmām grīdām.

Bieži ziepjakmens, jeb talkmagnezīts tiek jaukts ar talkhlorīdu. Tomēr, to īpašības atšķiras, īpaši attiecībā uz siltumietilpību, siltumvadītspēju un noturību pret temperatūras svārstībām. To galvenā atšķirība ir ķīmiskajā sastāvā: talka daudzums abos akmens veidos būs aptuveni vienāds, bet talkmagnezīta, jeb ziepjakmens sastāvā atrodas magnezīts, kas arī nodrošina tā piemērotību krāšņu būvniecībai un izmantošanai kā apdares materiālu.

Tulikivi piedāvā augstākās kvalitātes ziepjakmens apdares flīzes. Flīžu sortiments ir ļoti plašs, ir iespējams izvēlēties gan dažādus ziepjakmens veidus, gan virsmas apstrādes veidus. Skaistākie un ar izteiktāko akmens rakstu ir Tulikivi Blue un Tulikivi Sky akmens. Šī akmens veidus iespējams pasūtīt ar birstētu virsmu, kas vēl vairāk izceļ akmens rakstu un rada faktūru. Apstrādes laikā akmens mīkstākie slāņi tiek noslīpēti, bet cietākie paliek, radot skaistu faktūras rakstu. Ziepjakmens Tulikivi Blue un Tulikivi Sky flīzes ar birstētu virsmu ir izturīgākas un tām mazāk redzami skrāpējumi.

Mēs iesakām flīzes ar birstēto apstrādi izmantot telpās, kurās ir prasības pēc izturīga grīdas seguma ar lielāku noturību pret nodilumu un skrāpējumiem. Grīdas segumam mitrās telpās (pirtīs, saunās, tvaika pirtīs, dušās, vannas istabās, utml.) arī vispiemērotākās būs Tulikivi Blue un Tulikivi Sky flīzes ar birstētu virsmu, kā arī iesakām izmantot grīdas apsildi. Mēs neiesakām izmantot silikona hermētiķus, jo tie var atstāt taukainus traipus.

Papildus informāciju iespējams iegūt Tulikivi salonā.

tk237-n-classic

TK-237N Tulikivi Classic

tk240-classic

TK-240NM Tulikivi Classic

tk280-classic

TK-280 Tulikivi Classic (M10L)

tk281-classic

TK-281 Tulikivi Blue

tk282-sky

TK-282 Tulikivi Sky

tk631-lohko

TK-631 Tulikivi Lohko