Izstarojošais siltums - Tulikivi

TULIKIVI KRĀSNS SILTUMS IR MAIGS UN LIEGS, TAS NEDEDZINA UN NESAUSINA GAISU.
Jūs varbūt neticēsiet, bet mēdz būt dažāds siltums.

Maigais izstarojošais siltums no Tulikivi krāsnīm vienmērīgi izplatās visā telpā un ar savu situmu maigi ieskauj cilvēkus un priekšmetus. Istabas temperatūrai nav jābūt augstai, līdz ar to gaiss saglabājas svaigs un ir viegli elpot. Temperatūras attēlā ir norādītas kā piemērs.

Konvekcijas situms no tradicionālajiem malkas kamīniem un krāsniņām paceļas pie griestiem un siltums koncentrējas ap kamīnu vai krāsniņu. Siltums netiek akumulēts, bet izplēn caur skursteni. Temperatūras ir noradītas kā piemērs.

Ziepjakmens krāšņu izstarojošais siltums ir patīkams un efektīvi sasilda telpu. Tulikivi krāsnis izplata siltumu vienmērīgi visā telpā, kas saglabājas patīkami silta ilgu laiku. Siltums ir mīlīgi maigs.

Tulikivi krāsns nesadedzina gaisu atstājot to sausu un sasmakušu. Tieši pretēji – gaiss saglabājas svaigs un telpā ir viegli elpot.

Šādi izstarojošais siltums atšķiras no asā konvekcijas siltuma, ko izplata tradicionālie malkas kamīni un krāsniņas.

Tulikivi krāšņu virsma nesakarst līdz nokaitētai un neapdedzina, pret krāsni var atspiest muguru un sasildīt salā nosalušas plaukstas. Daudzi atceras to nostalģisko malkas smaržu, kas vēdī no malkas krāsnīm – šo sajūtu ir grūti izteikt vārdos.