Malkas plītis un plītis ar cepeškrāsni virtuvei | Tulikivi

Maizes krāsnis un plītis

Tulikivi virtuves malkas plītis ir labi zināmās, gadu simtos pārbaudītās vērtības mūsdienīgāka un jaudīgāka versija. Šādas krāsnis un plītis lieliski iederas gan brīvdienu mājās un vasarnīcās, gan arī dzīvojamos namos pilsētā.

Tulikivi malkas plītis virtuvei ir praktisks risinājums – patentētā tehnoloģija nodrošina vienmērīgu krāsns uzsilšanu un plīts ātri sāk izplatīt siltumu. Savukārt drošie un kvalitatīvie materiāli, no kā izgatavotas apkures plītis, garantēs ērtu plīts lietošanu un ilgu kalpošanas laiku. Malkas apkures plītis izgatavotas no ziepjakmens – tam ir laba siltumvadāmība: no šī materiāla gatavotās virtuves plītis uzkarst ātri un vienmērīgi, un ilgi atdod siltumu. Ar Tulikivi virtuves plītīm un malkas krāsnīm iespējams apkurināt līdz 100 m2.

Atsevišķus modeļus iespējams pievienot gan pie vienas skursteņa cukas, gan divām, tādā veidā sniedzot iespēju vienlaicīgi kurināt gan kurtuvi, gan cepeškrāsni, tādā veidā vienkāršāk sasniedzot nepieciešamo temperatūru. Plīts ir katras virtuves centrs – tā silda un dod iespēju pagatavot gardu maltīti.

Izvēlieties Tulikivi plītis ar malkas apkuri, ja vēlaties kvalitatīvu un mūsdienīgu risinājumu!