Malkas krāsnis un krāsnis ar cepeškrāsni virtuvei | Tulikivi

Maizes krāsnis

Tulikivi virtuves malkas krāsnis ir labi zināmās, gadu simtos pārbaudītās vērtības mūsdienīgāka un jaudīgāka versija. Šādas krāsnis lieliski iederas gan brīvdienu mājās un vasarnīcās, gan arī dzīvojamos namos pilsētā.

Tulikivi maizes krāsnis virtuvei ir praktisks risinājums – patentētā tehnoloģija nodrošina vienmērīgu krāsns uzsilšanu un krāsnis ātri sāk izplatīt siltumu. Savukārt drošie un kvalitatīvie materiāli, no kā tās ir izgatavotas, garantēs ērtu lietošanu un ilgu kalpošanas laiku. Malkas apkures krāsnis izgatavotas no ziepjakmens – tam ir laba siltumvadāmība: no šī materiāla gatavotās virtuves krāsnis uzkarst ātri un vienmērīgi, un ilgi atdod siltumu. Ar Tulikivi malkas krāsnīm iespējams apkurināt līdz 100 m2.

Atsevišķus modeļus iespējams pievienot gan pie vienas skursteņa cukas, gan divām, tādā veidā sniedzot iespēju vienlaicīgi kurināt gan kurtuvi, gan cepeškrāsni, tādā veidā vienkāršāk sasniedzot nepieciešamo temperatūru. Krāsns ir katras virtuves centrs – tā silda un dod iespēju pagatavot gardu maltīti.

Izvēlieties Tulikivi krāsnis ar malkas apkuri, ja vēlaties kvalitatīvu un mūsdienīgu risinājumu!