Mūsdienīgas malkas kamīnkrāsnis ar cepeškrāsni |Tulikivi

Kamīnkrāsnis ar cepeškrāsni

Malkas kamīnkrāsnis ar cepeškrāsni ir klasiska vērtība – malkas smarža un krāsnī gatavots ēdiens daudziem saistās ar pašām skaistākajām bērnības atmiņām. Tomēr malkas krāsnis ar cepeškrāsni vai, piemēram, maizes krāsns nav tikai lauku mājas priekšrocība – mūsdienās tās tiek atzītas un izmantotas arī pilsētas mājās un, protams, arī vasarnīcās.

Klasiskā un mūžam aktuālā dizaina malkas krāsniņas ar cepeškrāsni ir lielisks veids, kā sildīt telpu, vienlaikus arī pagatavojot gardu ēdienu. Tulikivi malkas cepeškrāsns vienmērīgi uzsilst un labi uztur siltumu, nodrošinot labi sagatavotu un gardu rezultātu.

Malkas kamīnkrāsns cepeškrāsns veidota pēc senās maizes krāsns principa – vispirms jāizkurina malka, nodrošinot vienmērīgu cepeškrāsns uzkaršanu, tādā veidā nodrošinot nemainīgu temperatūru vairāku stundu garumā.

Tā ir iespēja izmēģināt vecmāmiņas īpašās receptes vai izveidot iecienītās maizes mūsdienīgo versiju – maizes krāsns uzkarst vienmērīgi, nodrošinot gardu un aromātisku galarezultātu. Ienesiet omulīgu gaisotni arī savā virtuvē!