Moderni un jaudīgi stūra kamīni un krāsnis | Tulikivi

Stūra kamīnkrāsnis

Stūra kamīnkrāsnis ir lielisks veids, kā apsildīt telpu, vienlaikus nodrošinot tajā omulīgu gaisotni. Īpašu noskaņu rada arī Tulikivi stūra kamīni – mūsdienīga versija par klasiskām vērtībām. Pateicoties modernajam dizainam kamīns lieliski iederas ikvienā interjerā, savukārt lielais kamīnkrāsns durtiņu stikls ļauj vērot uguni no vairākiem skatupunktiem.

Tulikivi stūra kamīnkrāsnis ir praktisks, kompakts, taču arī jaudīgs risinājums – neskatoties uz kamīna nelielajiem gabarītiem, tas spēj apsildīt pat salīdzinoši lielu platību, turklāt tam ir arī ilga siltumatdeve – vismaz diennakti.

Daudzveidīgā izvēle ikvienam ļaus atrast piemērotāko risinājumu – piedāvājumā gan klasiska stila krāsnis, kamīni ar mūsdienīgiem un interesantiem dizaina elementiem, gan arī modeļi ar pievienoto vērtību – ar malku kurināmu malkas cepeškrāsni.

Ja plašajā piedāvājumu klāstā tomēr neatradīsiet sev piemērotu risinājumu, piešķiriet savam mājoklim neatkārtojamu stilu ar individuālu pasūtījumu – pastāstiet par savām vēlmēm un mēs tās noteikti realizēsim!