Mella - Tulikivi

MELLA

Mella ir spēkstacija apkures jomā, un tai ir lielāka kurtuve nekā tās priekšgājējiem. Lielās horizontālās kamīna durvis ļauj uguns nomierinošajai iedarbībai piepildīt visu telpu, kamēr ziepakmens saglabā siltumu, atbrīvojot to maigi un lēni. Mella mūsdienīgais dizains un dabīgā akmens skaistums rada valdzinošu efektu. Jūs varat izvēlēties starp diviem augstumiem un četrām satriecošām apdarēm: jauno un izsmalcināto Unica, gludo Classic, drosmīgo Grafia vai ekskluzīvo Nobile.

Apdares veidi

Classic

Classic ir līdzeni gluda ziepjakmens virsmas apdare, kas lieliski izceļ akmens dabīgo rakstu un krāsu. Virsma ir zīdaini maiga un patīkama.

Grafia

Grafia ir ziepjakmens apdare, kas mūsdienīgā un neatkārtojamā veidā, ar smilšu strūklas apstrādes palīdzību, izceļ dabīgā akmens struktūru.

Nobile

Nobile apdare.

Unica

Unica ziepakmens virsma seko greznas, zamšādai līdzīgas Nobile virsmas pēdām. Unica ir nomierinoša un izsmalcināta, ar horizontālu rievojumu, kas maigi plūst pa patīkamo tumšo toņu virsmu.

Coating White

Kamīnus ar ziepakmens apdari var padarīt baltu, apstrādājot ar krāsu pārklājumu. Krāsu pārklājums ir piemērots jauniem kamīniem vai kamīniem, kas tiek izmantoti daudzus gadus.
Augstums

Apraksts

  • Mūsdienīgas, ērti lietojamas, labi izolētas durtiņas un gaisa padeves sviras.

Izmēri un pamatnes shēma

Platums900 mm
Dziļums600 mm
Augstums1450 mm
Svars680 kg
Kurtuves platums506 mm
Kurtuves dziļums210 mm

Izmēri un pamatnes shēma

Platums900 mm
Dziļums600 mm
Augstums1900 mm
Svars830 kg
Kurtuves platums506 mm
Kurtuves dziļums210 mm

Tehniskie dati

Apkurināmā platība40-120 m2*
Lietderības koeficients 80,3%
Enerģijas klaseA
Energoietilpība9 kW
Dūmvada klaseT600

*Norādītajai apkurināmajai platībai ir informatīvs raksturs un tā var mainīties atkarībā no mājas siltinājuma un citiem faktoriem.

Energoefektivitātes marķējums: MELLA

Ugunsdrošības attālumi un pieslēgums dūmvadam

Ugunsdrošības attālumi
Aizmugurē40 cm (5 cm)
Sānos30 cm (10 cm)
Dūmvada pieslēgums
Ieteicamais dūmvada diametrs
ø 180 mm