Palas - Tulikivi

PALAS

Palas kamīnam ir kompakts izmērs un paceļamas durvis, kur uguni var redzēt trīs virzienos. Paceļamās durvis ir viegli lietojamas, un to atvēršanai nav nepieciešama vieta ap kamīnu. Kamīns ir vislabāk piemērots uzstādīšanai pie sienas. Kamīna virsmu var izvēlēties no gluda Classic vai teksturēta Grafia vai Nobile ziepakmens. Kamīnu ar klasisku virsmu var pārklāt arī ar baltu krāsu ar Tulikivi Color. Pateicoties biezam ziepakmens apšuvumam, tas efektīvi saglabā siltumu.

Apdares veidi

Classic

Classic ir līdzeni gluda ziepjakmens virsmas apdare, kas lieliski izceļ akmens dabīgo rakstu un krāsu. Virsma ir zīdaini maiga un patīkama.

Grafia

Grafia ir ziepjakmens apdare, kas mūsdienīgā un neatkārtojamā veidā, ar smilšu strūklas apstrādes palīdzību, izceļ dabīgā akmens struktūru.

Nobile

Nobile apdare.

Coating White

Apdare jauniem un veciem kamīniem.

Unica

Unica ziepakmens virsma seko greznas, zamšādai līdzīgas Nobile virsmas pēdām. Unica ir nomierinoša un izsmalcināta, ar horizontālu rievojumu, kas maigi plūst pa patīkamo tumšo toņu virsmu.
Augstums

Apraksts

  • Konvekcijas kamīns, kas ātri izdala siltumu jau no paša sākuma.

Izmēri un pamatnes shēma

Platums670 mm
Dziļums565 mm
Augstums1840 mm
Svars640 kg
Kurtuves platums506 mm
Kurtuves dziļums210 mm

Tehniskie dati

Apkurināmā platība40-120 m2*
Lietderības koeficients 82%
Enerģijas klaseA+
Energoietilpība5,7 kW
Dūmvada klaseT400

*Norādītajai apkurināmajai platībai ir informatīvs raksturs un tā var mainīties atkarībā no mājas siltinājuma un citiem faktoriem.

Energoefektivitātes marķējums: PALAS

Ugunsdrošības attālumi un pieslēgums dūmvadam

Ugunsdrošības attālumi
Aizmugurē0 cm (0 cm)
Sānos80 cm (80 cm)
Dūmvada pieslēgums
Ieteicamais dūmvada diametrs
ø 150 mm